The Jungle is self-supported by showing advertisements via Google Adsense.
Please consider disabling your advertisement-blocking plugin on the Jungle to help support the site and let us grow!
We also show significantly less advertisements to registered users, so create your account to benefit from this!
Please consider disabling your advertisement-blocking plugin on the Jungle to help support the site and let us grow!
We also show significantly less advertisements to registered users, so create your account to benefit from this!
Questions or concerns about this ad? Take a screenshot and comment in the thread. We do value your feedback.
Legitimate Questions that sound like you're on a rant
|
Quote:Sometimes I have legitimate questions that sound like I am just complaining. I am not complaining, but seriously have questions about things that do not make sense to me. An example: I would ask, how much beef goes into the 4.5 ounces of beef jerky that usually costs me around 4 or 5 dollars. That would be my question. I usually buy the Oberto all natural beef jerky. |
Users browsing this thread: |
The Jungle is self-supported by showing advertisements via Google Adsense.
Please consider disabling your advertisement-blocking plugin on the Jungle to help support the site and let us grow!
We also show less advertisements to registered users, so create your account to benefit from this!
Please consider disabling your advertisement-blocking plugin on the Jungle to help support the site and let us grow!
We also show less advertisements to registered users, so create your account to benefit from this!
Questions or concerns about this ad? Take a screenshot and comment in the thread. We do value your feedback.